adrasan tekne turu

adrasan tekne turu

ADRASAN SULUADA TEKNE TURU | Adrasan Tekne Turu

Sabah 10:00 da Adrasan iskelesinden başlayan turumuz sırasıyla (Suluada, Hacivat, Fener, Amerikan koyu)olarak sırasıyla demir atarak gider. Öğlen yemeğimizde; Deniz Balığı (Levrek veya çipura) Pilav, Zeytinyağlı dolma, soslu spagetti, kaşık salatası, yoğurtlu semizotu ev yapımı leziz yemeklerimizle ayrı bir lezzet sunar. İkramımız olan Mevsim meyvesi ikramı ve dönüşte ki yorgunluk için olmazsa olmaz kültürümüz çay ve bisküvi ikramımız ile 17:00 gibi turumuz limanda sona erer. Suluada birçok açıdan ilginç özelliklere sahiptir. Antik çağda adı Krambusa olarak geçen Suluada Adrasan dan yaklaşık 5-6 deniz mili uzaklıktadır. ilk çağlardan beri denizciler için önemli bir adadır. Bunun sebebi adada tatlı su kaynağı olmasıdır. Sulu Ada’nın bir diğer özelliği ise plajının ünlü Maldiv plajlarına benzemesidir. Bu nedenle Türkiye’nin Maldivleri adı verilmiştir.

Not olarak koylardaki dalga, yoğunluk ve benzeri durumunda kaptan belirtilen güzergâhlarda değişiklik yapabilir. Katılım sağlayan misafirlerimizden ricamız belirtilen programa uymalarıdır.

ADRASAN PORTO CENEVİZ KOYU TEKNE TURU | Adrasan Tekne Turu

Sabah 10:00 da Adrasan iskelesinden başlayan turumuz sırasıyla (Akseki, Sazak, Porto Ceneviz, Korsan koyu) olmak üzere demir atarak gider. Öğlen yemeğimizde; Deniz Balığı (Levrek veya çipura) Pilav, Zeytinyağlı dolma, soslu spagetti, kaşık salatası, yoğurtlu semizotu ev yapımı leziz yemeklerimizle ayrı bir lezzet sunar. İkramımız olan Mevsim meyvesi ikramı ve dönüşte ki yorgunluk için olmazsa olmaz kültürümüz çay ve bisküvi ikramımız ile 17:00 gibi turumuz limanda sona erer.  Eğer bu güzergâhtaki bir tekne turuna katılırsanız şansınız varsa tur sırasında Caretta kaplumbağalarını ve nesli tükenmekte olan Akdeniz Foklarını görebilirsiniz. Not olarak koylardaki dalga, yoğunluk ve benzeri durumunda kaptan belirtilen güzergâhlarda değişiklik yapabilir. Katılım sağlayan misafirlerimizden ricamız belirtilen programa uymalarıdır.

 

size özel mehtap turlarımız.

Bu gün ve gece benim için çok özel olmalı diyorsanız, dogum günü ve özel kutlamalınız için bizimle irtibata gecebilirsiniz                  sizin için en iyi tercih olsa gerek; adrasan turu sizlerin istekleri doğrultusunda organize edilen turumuzda ister gündüz muhteşem mavisiyle ister gece Adrasanın’nın o ay ışığının altında daha da bir güzel olan, ışıl ışıl parlayan sularında Mehtap Turu… Adeta gecenin sessizliğine ayak uydurmuş, bir gölü andıran deniz, yukarda ışıl ışıl parlayan bir ay, kulaklarınızda sadece tekneye çarpan suların sesi ve görülmeye değer muhteşem yakamozlar… İster eşinizle veya sevgilinizle romantik bir gece ister arkadaş gurubunuzla unutulmaz bir an yaşama fırsatı sunuyor sizlere ekibimiz, hayallerin gerçeğe dönüştüğü anıların yazıldığı unutulmaz yerdesiniz.

Talepleriniz doğrultusunda size özel fiyatlarımız ve alternatiflerimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz

12 kişilik özel teknemiz  deniz 08 teknemiz  daha fazla bilgi için iletişim kaptan ahmet deniz :0535 933 46 44

 

 

 

deniz yıldızı  FİYATLARIMIZ;

KİŞİ BAŞI YETİŞKİN:60 TL

06-12 YAŞ:40 TL

00-06 YAŞ:25 Tl 

 

33 kişilik deniz yıldızı teknemiz gruplara özel fitlarımız mevcuttur. iletişim: gökhan kapdan 0 530 315 96 89

 

adrasan