adrasan ulaşım

adrasan a ulaşım

 

Adrasana nasıl giderim Adrasan yol haritası 

Adrasana ulaşım

Adrasan’ın Antalya’ya uzaklığı 90 km. 1 saatlik bir yolculukla ulaşabiliyorsunuz.

Özel arabanızla geliyorsanız Antalya’dan Kemer istikametine gidiyorsunuz, Kemerden sonra Tekirova’yı geçtikten sonra yolun solunda Olympos, Çavuşköy (Adrasan) tabelasınını görüyorsunuz. Deniz yönüne uzanan biraz virajlı ve çam ağaçlı 20 km’lik asfalt yola giriyorlar. 15 km sonra Olympos sapağı geliyor sapmadan devam ettiğinizde Çavuşköy meydanına geliyorsunuz, Jandarma merkezinden sola sahile inen yola dönüp yaklaşık 2 km devam ettikten sonra karşılaşacağınız çınar ağacı ve camiden sola dönerek dere kenarından kısa bir süre yol almanız yeterli oluyor.

Otobüs ile geliyorsanız Antalya otogarında indiğinizde hemen yandaki binada ilçeler terminalinde Adrasan Tur var. Yazın günde 3 kez Adrasan’a servisi vardır. Adrasan tur ile Adrasan’a geldiğinizde parlak apart pansiyonda ineceğinizi söylemeniz yeterli, servis şoförü sizi hemen kapının önünde indirecektir.

Adrasan Tur hareket saatleri:

Antalya-Adrasan Adrasan-Antalya
9:00 07:00
15:00 17:00

Adrasan Tur saatlerini teyid etmek için cep: 0 535 684 11 11    nolu telefondan bizi arayabilirsiniz.
Bu saatleri yakalayamadığınızda her yarım saatte bir ise Kumluca ilçesi Çiçek Tur servisi mevcut. Çiçek Tur arabasına bindiğinizde Olympos, Çavuşköy sapağında iniyorsunuz. Adrasan yol sapağına 1 saat aralıklarla gelen Adrasan tur minibüsüne binerek Adrasan sahilde bulunan pansiyonumuza ulaşabilirsiniz…

adrasan